FIGYELEM! 18+-os téma vagy tartalom! kiskorúaknak nem ajánlott
'Ted 2' - fantasztikuuuus!igen! imádtam! <3 :)nem csalódtam benne, egy kicsit semjó a sztori, iszonyatosan ütősek a viccek, rengeteget nevettem, hangosan és percekig...tudni kell, hogy az 1. részt 3x láttam, és ezt is nagyon vártam…